שירותים

שיפוץ משרדים, מוסדות ומסעדות

לחברתנו רזומה ארוך ומכובד של שיפוץ משרדים. לדוגמא: 400 מ"ר של משרדי יוקרה, וקליניקה לרפואת נשים על שטח של 100 מ"ר, שניהם  במגדלי הארבעה  בתל אביב, כיתות לימוד באלעד, מסעדת הפלאפל של דויד ברחוב יהודית בתל אביב, מכון פיזיותרפיה ברחובות ועוד.

 

שיפוץ בתים ודירות

מזה 15 שנה אנחנו משפצים דירות יוקרה באזור המרכז, תוך שימת דגש על רמת גמר גבוהה. כאוטמים מורשים של מכון התקנים אנו מעניקים את פתרונות האיטום הטובים ביותר, וכקבלני אינסטלציה מורשים של המכון אנו מתמחים, בין היתר, בפתרונות אינסטלציה מורכבים.   

 

קבלן אינסטלציה מומחה של מכון התקנים 

בעיות של פיצוצי צנרת מים ונזקים שנגמרים מרטיבות הן תוצאות שכיחות של ביצוע כושל, שלצערנו אופייני לענף הבנייה. לכן בחרקנו להתמחות באינסטלציה וכיום אנו קבלנים מורשים של מכון התקנים הישראלי.

 

קבלן איטום מורשה של מכון התקנים

בעיות האיטום הן מהבעיות המרכזיות שמאפיינות את ענף הבנייה. לכן בחרנו להתמחות באיטום וכיום אנו קבלנים מורשים לאיטום של מכון התקנים.

 
 

  בנייה מתקדמת ירוקה - שלד מייטק קבלן מורשה 

בנייה ירוקה זה ב-DNA שלנו. מכל הפרויקטים המרובים שעשינו עד היום בבנייה ירוקה, הדובדבן שבקצפת הוא ביתו של ד"ר נעם אוסטרליץ בקרית טבעון שמהווה מקור משיכה לסיורים של בנייה ירוקה.

כשהחומרים, הפועלים והציוד מגיעים לאתר חמש דקות לפני הזמן שקבעתם, אתם מתחילים להבין עם מי יש לכם עסק. העמידה בזמנים, ההקפדה על הניקיון ועל איכות הסביבה, השימוש בטכנולוגיות מתקדמות, האמינות חסרת הפשרות והדיוק בהבטחות עמודים בבסיס תהליכי העבודה של
שרקני פתרונות בנייה מתקדמים. הסטנדרטים שלנו מיושמים בכל פרויקט, החל משלב הצעת המחיר, דרך התקציב ולוחות הזמנים, וכלה בביצוע באתר עצמו. 

 

052-2488333

© 2018 כל הזכויות שמורות לשרקני פתרונות בנייה מתקדמים

עוצב ע״י Shiran Waldman

רוצים לעבוד עם חברת בנייה שעומדת בזמנים, מבטיחה ומקיימת, שמילה אצלה זו מילה?

מעוניינים בפתרונות בנייה מתקדמים, טכנולוגיות ירוקות וחדשנות יצירתית?

מחפשים שותפים לדרך שילוו אתכם בבחירת החלום שלכם?

        יש לכם על מי לסמוך

facebook2.png